Pages - Menu

Popular Posts

diumenge, 18 d’agost de 2013

MATERIAL TEXTIL TÈCNIC

Hola companys, 


Per l'any vinent podeu comptar amb samarreta tècnica (color verd Ermasset), i com a novetats, calçons curts, i tallavents amb el logotip del nostre club i foracorda, vos adjunt fotos orientatives i esquema de tallatge (anau en compte perque el tallatge en general es gros, a la majoria de noltros ens anirà be la S i la M a qualcuns. la L a molts pocs. Com sempre dir-vos que no hi ha cap compromís de res, podeu seguir amb les samarretes del 2012, i les RAB de l'any passat en qualsevol cas, però és una bona ocasió per aconseguir material tècnic de qualitat a preu de cost (o per aprofitar per retallar mànigues a les d'altres anys). 

Els preus són els següents:
Samarreta: 20€ , calçons curts: 20€, i tallavents 50€, preu final amb IVA i estampació (el preu d'estampació encara no està tancat fins a saber el nombre total, però no variarà més que uns cèntims dels preus indicats)

Teniu fins el 30 d'agost per fer-me arribar a aquest mail curses@ermassets.org les vostres comandes, amb el vostre nom, article i talla 

Aquest material, no es lliurarà fins a FEBRER de 2014

Més endavant ja vos farem fer una paga i senyal pels articles seleccionats.

Les fotos són orientatives del catàleg 2013

Style START
model B5940
Style START
Model B5932

FAST WING JACKET MSTART SHORT M


TRAIL RUNNER TEE M


Información de las tallas

Tabla de tallas de ropa para mujer Salomon
TallaSúper pequeña (XS)Pequeña (S)/10 (38 ES)Mediana (M)/12 (40 ES)Grande (L)/14 (42 ES)Súper grande (XL)/16 (44 ES)
Pechocm78-8282-8688-9294-98100-104
Pulgadas30.7-32.332.3-33.934.6-36.237.0-38.639.4-40.9
Cinturacm60-6464-6870-7476-8082-86
Pulgadas23.6-25.225.2-26.827.6-29.129.9-31.532.3-33.9
Caderacm88-9292-9698-102104-108110-114
Pulgadas34.6-36.236.2-37.838.6-40.240.9-42.543.3-44.9
Perneracm7778798081
Pulgadas30,330,731,131,531,9
Longitud de la mangacm77,57980,582,584
Pulgadas30,531,131,732,533,1
Tabla de tallas de ropa para hombre Salomon
TallaSúper pequeña (XS)Pequeña (S)Mediana (M)Grande (L)Súper grande (XL)Súper súper grande (XXL)
Pechocm86-9092-9698-102104-108110-117118-125
Pulgadas33.9-35.436.2-37.838.6-40.240.9-42.543.3-46.146.5-49.2
Cinturacm70-7476-8082-8688-9294-101102-109
Pulgadas27.6-29.129.9-31.532.3-33.934.6-36.237.0-39.840.2-42.9
Caderacm86-9092-9698-102104-108110-117118-125
Pulgadas33.9-35.436.2-37.838.6-40.240.9-42.543.3-46.146.5-49.2
Longitud interior de la piernacm818283,5858687,5
Pulgadas31,932,332,933,533,934,5
Longitud de la mangacm818385,5889091
Pulgadas31,932,733,734,635,435,8
Salut i muntanya

Xisco Moranta
Vocal secció de curses per muntanya
CM Ermassets d'Esporles.

divendres, 9 d’agost de 2013

ESTADA ENTRENAMENT HOSTATGERIA CASTELL D'ALARÓ

ESTADA D’ENTRENAMENT DE FI DE TEMPORADA 2013 DEL CLUB DE MUNTANYA DELS ERMASSETS D’ESPORLES

Responsables: Comissió de la secció de curses per muntanya

Organitzador: Andreu Palliser 
Entrenaments: Pau Bestard
Coordinador: Xisco Moranta

Data: 21-22 de setembre

Lloc: Hostatgeria del Castell d’Alaró

PLANNING:

Dissabte 21 de setembre

-          16:30 trobada a la benzinera d’Alaró per partir amb el mínim nombre de cotxos cap al Castell
-          17:00 Arribada a l’hostatgeria
-          17:15 – 19:15 Entrenament pels voltants i estiraments (per definir )
-          19:15 – 20:30 Dutxa i relaxació
-          20:30 sopar
-          22:00 Gin-tònics o similars...
-          23:00 a jeure….

Diumenge 22 de setembre

-          8:00 Berenar
-          10:00 Entrenament (rodatge llarg a baix ritme, amb aturades) (per definir )
-          13:00 Arribada a l’hostatgeria
-          13:30 Dutxa i partida cap als cotxos


Imprescindible reservar: sopar dissabte, pernoctació i esmorzar diumenge
·         Dinar diumenge opcional segons el nombre d’interessats.

·         Comprovar horaris definitius i menú amb hostatgeria

Preu: 25€ inclou sopar de dissabte, pernoctació, i berenar de diumenge
Per confirmar inscripció, s’ha d’enviar mail a n’Andreu Palliser abans del 15 d’agost.   

andreu@ecoquimic.com

Podeu fer el pagament en persona i metàl·lic al nostre tresorer (Biel Frau) o directament fent un ingrés al nostre compte, abans de finals d’agost : 


Sa Nostra BMN - 0487.2049.56.2000004813